עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434  |   מייל : ozsaar@gmail.com   
   
     
     
 
 

שירותי חקירות

דף הבית  >>  שירותי חקירות
היתרונות של חקירה כלכלית על ידי חוקר פרטי
( 19/03/2015,  יום חמישי)
משרד מקצועי המתמחה בביצוע חקירות כלכליות, יאתר עבורכם רכוש ונכסים ומקור הכנסה של אותם בעלי החוב שהם אובייקט החקירה. נשמח לעזור לך להצליח ולגבות את המגיע לך. אנו נאסוף את כל הראיות הנדרשות. התקשר ונשמח לסייע גם לך!

ניהול משרד חקירות
( 16/03/2015,  יום שני)
ניסיוננו והצלחותינו לאורך השנים משמשים אותנו בכל החקירות שאנו מבצעים. באופן זה אנו מבטיחים לכל לקוח, שרות מקצועי, אמין, ודיסקרטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מנהל משרד החקירות מלווה כל תיק באופן אישי, בהקפדה על יחס אישי לכל לקוח, וניהול החקירה במקצועיות, במיומנות ותוך זמן קצר, לשביעות רצונו של הלקוח. התקשרו עכשיו ונשמח לשרת גם אתכם!

ביצוע מעקבים
( 15/03/2015,  יום ראשון)
לקוחות רבים פונים אלינו לביצוע מעקבים. כאשר אנחנו מחליטים לבצע מעקב, אנו בונים תוכנית פעולה מתאימה הלוקחת בחשבון מספר גורמים: אנו משלבים חוקרים מיומנים, כלי רכב מתאימים, ואמצעי עיקוב טכנולוגיים מתוחכמים. אנו לוקחים בחשבון את אורח חייו של האובייקט הנחקר, את מיקומו, אמצעי התחבורה שלו ופרטים נוספים. אנו מיומנים מאוד במעקבים ומשלבים שיטות חקירה שונות במהלך חקירה כך שאנו מגיעים לתוצאות בזמן קצר. בסיום המעקב תקבלו תיק חקירות ובו סיכום החקירה ועיקרי הממצאים. דו"ח זה יכול לשמש אתכם בבית המשפט במידת הצורך. התקשרו עכשיו וננהל עבורכם חקירה בזמן קצר ובמיומנות גבוהה!

משרד חקירות מקצועי ומנוסה
( 10/03/2015,  יום שלישי)
למשרדנו ניסיון של שנים רבות בחקירות. בעל המשרד מפקח באופן אישי על כל חקירה מתחילתה ועד לסיומה, ומעורה בכל שלבי החקירה. אנו מבצעים מעקבים מתוחכמים תוך שימוש בתחבולות, ומתקינים מצלמות סמויות ומכשירי הקלטה באופן מקצועי ובלתי נראה. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר, כל זאת על מנת להבטיח חקירה מקצועית וחוקית שראיותיה יכולים לשמש במידת הצורך בבית המשפט. במידה וגם אתם מעוניינים בחקירה מקצועית שמבוצעת על ידי משרד מנוסה, מקצועי, ויעיל, צרו עמנו קשר ונשמח לסייע גם לכם.

ביצוע מעקבים
( 09/03/2015,  יום שני)
משרדנו מבצע מעקבים מכל הסוגים, מעקבים בנושאי אישות, בגידות וגירושין, מעקבי איסוף ראיות, מעקבי הונאה ומעילה, מעקבים בנושאים כלכליים,ומעקבים לנטרול ריגול תעשייתי. חוקרינו המיומנים מומחים במעקבים שונים, מצוידים באביזרים טכנולוגיים, מצלמות ואמצעי עיקוב מתקדמים, ומשלבים שיטות חקירה ועיקוב מתקדמים כדי להביא לתוצאות חקירה במהירות וביעילות. בסיום החקירה תקבלו דוח מפורט ובו הממצאים והראיות, וסיכום מפורט. אלו יכולים לשמש אתכם בבית המשפט. התקשרו ונשמח לסייע גם לכם במעקבים.

כיצד חוקרים פרטיים מסייעים לעורכי דין?
( 05/03/2015,  יום חמישי)
אנו מסייעים רבות לעורכי באיסוף ראיות קבילות לבית המשפט בתיקים מגוונים בנושאי אישות, נכסים, רכוש וקניין. במקרים רבים מגיעים לידיהם של עורכי דין ראיות שלא הושגו באופן חוקי, או ראיות חלקיות שאין להם תוקף משפטי. חוקרינו המיומנים והמנוסים הבקיאים בחוק, אוספים ראיות, תמונות, הקלטות וממצאים בצורה יעילה וחוקית. למשרדנו ניסיון של שנים, יש לנו חוקרים המיומנים במתן עדות בבתי המשפט במידת הצורך, ולנו כל הכלים שמסייעים לעורכי דין בתיקים בהם מטפלים, במהירות וביעילות. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע גם לכם כפי שאנו מסייעים לעורכי דין רבים בתיקים מגוונים לאורך השנים.

ניסיון להברחת נכסים וכספים מצד בני הזוג
( 03/03/2015,  יום שלישי)
ישנם מקרים בהם אחד מבני הזוג מנסה להבריח כספים או נכסים, ובמקרים מסוימים אחד מבני הזוג יכול להחזיק בחשבון בנק סודי, להבריח אליו כסף וגם אף להמציא חובות פיקטיביים. באמצעות משרדנו ניתן לבצע חקירה כלכלית יסודית ולמצוא רכוש ונכסים מוסתרים או מוברחים. אנו נכין עבורכם דו"ח ובו פירוט הממצאים והראיות, דו"ח זה יוכל לשמש אתכם בבית המשפט. התקשרו עוד היום ונתחיל בחקירה מקיפה ויעילה שתסייע לכם.

חקירות רקע
( 02/03/2015,  יום שני)
משרדנו עורך עבור לקוחותינו חקירות רקע מקיפות במגוון תחומים: מקומות עבודה ומקומות עבודה קודמים, קשרים עסקיים, חברתיים ומשפחתיים, פעילות עסקית בהווה ובעבר, מצב משפטי, חובות ואשראי, ורכוש וכספים. חקירות הרקע מאפשרות ללקוחותינו לקבל מידע רב יותר אודות אדם לפני התקשרות, משפטית, עסקית או חברתית. התקשרו עכשיו, ונשמח לשרת גם אתכם בחקירה יעילה ואיכותית שתסייע לכם בנתונים אודות האדם אתו אתם בקשר.

האם האזנה לשיחות טלפון מותרת לחוקר פרטי ?
( 01/03/2015,  יום ראשון)
האזנה במידה והמאזין אינו נוטל חלק בשיחה, בין אם היא נערכת בבית, בעבודה או במקום ציבורי אסורה על פי חוק. על פי חוק האזנות הסתר, נאסרת האזנה לשיחה שבה אין האדם לוקח חלק, בכל סיטואציה. למשרדנו הידע והניסיון בחקירות, בהאזנות המותרות בחוק, והכלים המעשיים כדי לתת ללקוחותינו את כל הראיות והממצאים כחוק בחקירה. התקשרו למשרדנו ונוכל לסייע גם לכם בניהול חקירה מקצועית, יעילה ובעלת תוקף חוקי.

חקירות פרטיות בחוץ לארץ
( 26/02/2015,  יום חמישי)
משרדנו מבצע חקירות בחו"ל במגוון תחומים, על ידי חוקרינו המיומנים והמנוסים: איתור נכסים ורכוש, איסוף מידע כלכלי ,עסקי ומסחרי, איתור אנשים וגופים, איתור נעדרים, מעקבים סמויים, חקירות אישיות ואישות וחקירות מורכבות. התקשרו אלינו, ונוכל לסייע גם לכם בחקירה יעילה ומהירה בחו"ל.

צוות חקירות פרטיות מנוסה
( 25/02/2015,  יום רביעי)
משרדנו מפעיל צוותי חוקרים פרטיים מנוסים מאוד כל אחד בתחומו, בעלי ניסיון של שנים, יכולות מגוונות והתמחות בסוגים שונים של חקירות ומעקבים. למשרד חוקרים המתמחים בתפעול ציוד טכנולוגי מתקדם, מצלמות, אמצעי מעקב, ואביזרים מיוחדים. הניסיון המצטבר שלנו מאפשר לנו לערוך חקירות איכותיות ביעילות ובמהירות. התקשרו עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

אמצעי אבטחה בייעוץ בטחוני
( 24/02/2015,  יום שלישי)
משרדנו נותן ייעוץ בטחוני לעסקים וארגונים. אנו בונים מערכי אבטחה הכוללים פתרונות אנושיים וטכנולוגיים. הייעוץ הביטחוני שלנו משלב הדרכות לעובדים, בדיקות פוליגרף תקופתיות ובמידת הצורך, ופיקוח על מערך האבטחה הקיים. במידת הצורך אנו עורכים חקירות בכיסוי, מעקבים סמויים ומודיעין עסקי. התקשרו ונשמח לסייע גם לעסק שלכם במקצועיות וביעילות!

מודיעין עסקי תהליכי
( 23/02/2015,  יום שני)
משרדנו מבצע חקירות מודיעין עסקי עבור לקוחותינו העסקיים. אנו מצליבים מידע עסקי כדי לזהות תופעות ומהלכים אסטרטגיים מובנים בקרב המתחרים ובכך מסייע בבניית אסטרטגיה מקיפה. משרדנו מרכז את כל המידע, ומתבונן עליו ממעוף ציפור ומנתח ידיעות על רצף זמן והתפתחות ובכך מאפשר זיהוי של שינויים בשוק. בעלי עסקים, התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח לתאם אתכם פגישה ולהציג בפניכם את יכולותינו המקצועיות ולהביא גם אתכם להצלחה!

מה הן ההשלכות המשפטיות של הבגידה
( 22/02/2015,  יום ראשון)
חקירה פרטית יכולה לסייע במקרים רבים בהם יש חשד לבגידה: כשאין הסכמה בין הצדדים לגט, הוכחת בגידה היא עילה מספיקה לפתיחת הליך גירושין. בנושאי רכוש וכספים, חובות שנוצרו בשל בגידה אינם חובות משותפים. אישה שהוכח שבגדה מאבדת את זכותה לקבלת הכתובה, ויכולה אף להיות מנושלת מחלקה ברכוש. במידה והבגידה פוגעת בטובת הילד, יש לכך השפעה על המשמורת. חוקרינו המיומנים מבצעים חקירות אישות במקצועיות, תוך שילוב של מספר אמצעי חקירה ולכן מגיעים לתוצאות ביעילות ובזמן קצר. הראיות והממצאים שנאספים במהלך החקירה יכולים לסייע בבית המשפט, ובמידת הצורך חוקרינו אף מיומנים במתן עדות בבית המשפט. התקשרו, ונשמח לסייע גם לכם!

חקירה בתביעת לשון הרע ודיבה
( 19/02/2015,  יום חמישי)
בשנים האחרונות התפתחה רשת האינטרנט, ואיתה מקרים רבים בהם מבצעים שימוש לא הולם באינטרנט לצורך הוצאת לשון הרע ודיבה. החוקרים המנוסים במשרדנו מתמצאים היטב ברשת האינטרנט ויכולים להתחקות אחר מפרסם המידע וזהותו. אנו עורכים את החקירה באופן שיטתי במטרה להתקרב ולחשוף את הזהות של מי שמפרסם השמצות. ישנן חקירות שמשרדנו מבצע מצד שני, בשירות הנתבעים, הנחושים להוכיח שדיברו אמת ולא הוציאו דיבה. הראיות והממצאים שחוקרינו המיומנים אוספים יכולים לשמש גם בבית המשפט במידת הצורך. במידה וגם אתם מעוניינים בחקירה מסוג זה, התקשרו ונשמח לסייע גם לכם.

חקירות למניעת ריגול תעשייתי
( 18/02/2015,  יום רביעי)
משרדנו מבצע חקירות למניעת ריגול תעשייתי. יש לנו מומחים בתחום וברשותנו ציוד מתקדם. בחקירה מקצועית שאנו עורכים, אנו מאתרים אמצעי האזנה וצילום, ואמצעי ריגול שונים שהושתלו באופן בלתי חוקי. התקשרו ונערוך עבורכם חקירה איכותית המובילה לתוצאות ביעילות ובמהירות.

היתרונות בהפעלת בלש פרטי בענייני אישות
( 17/02/2015,  יום שלישי)
בלש פרטי אוסף ראיות בדרכים חוקיות וקבילות, ומבצע את המעקבים באופן חשאי ומקצועי. היעזרות בחוקר פרטי מאפשרת ללקוח להמשיך לנהל חיים תקינים ולחזור לחיי משפחה וזוגיות תקינים במידה ומתברר שהחששות היו לשווא. התקשרו ונשמח לסייע גם לכם בחקירת אישות.

מדוע יש צורך בחוקר כדי להגיע למידע?
( 16/02/2015,  יום שני)
לחוקר הפרטי יש יכולות מקצועיות, טכניקות ושיטות עבודה ייחודיות. החוקר הפרטי יכול לבצע מעקבים על פי חוק, ולהשיג ראיות הקבילות בבית המשפט ובמידת הצורך יכול גם להעיד. לחוקר הפרטי גם נגישות למאגרי מידע חוקיים. כך שיכול להגיע למידע בתחומים שונים, בין אם מדובר בנושאים אישיים, או אם המדובר הוא בנושאים עסקיים וכלכליים. למשרדנו ניסיון רב, חוקרים מיומנים, ציוד מקצועי מהשורה הראשונה ומומחיות בחקירות יעילות ומהירות באמצעות שילוב מספר שיטות חקירה. התקשרו ונשמח לסייע גם לכם בחקירה מקצועית.

איתורים
( 15/02/2015,  יום ראשון)
משרדנו מבצע מגוון איתורים, במקצועיות וביעילות: איתור קרובים, איתור חייבים, חיפוש נעדרים, איתור יורשים וירושות, איתור בני משפחה שנעדרים או שברחו. לחוקרינו המיומנים ניסיון רב שנים, יכולות גבוהות והתמחות באיתורים במגוון תחומים. אנו מבצעים את כל סוגי האיתורים תוך שילוב טכניקות חקירה מגוונות להשגת תוצאות ביעילות ובמהירות. התקשרו למשרדנו ונשמח לסייע גם לכם באיתור!

האמצעים הטכנולוגיים במשרדי חקירות
( 12/02/2015,  יום חמישי)
חקירות מקצועיות דורשות שימוש באמצעים טכנולוגיים מגוונים לצד פעילות החוקרים המקצועית והמיומנת. משרדנו משלב את הציוד הטכנולוגי החדיש ביותר, מצלמות זעירות באיכות הקלטת קול ותמונה גבוהה במיוחד, מצלמות נסתרות לסוגיהן, מכשירי הקלטה זעירים, אמצעי עיקוב, ומגוון אביזרים טכנולוגיים הדרושים על מנת לבצע חקריה מקצועית ויעילה. אנו משלבים את היכולות הטכנולוגיות לצד יכולות מקצועיות של חוקרים מיומנים, כל אחד בתחומו. באופן זה בבואנו לבנות תכנית חקירה אנו משלבים את האנשים הטובים ביותר עם האמצעים הטכנולוגיים היעילים ביותר, על מנת שלקוחותינו יקבלו את תוצאות החקירה במהירות וביעילות. התקשרו ונסייע גם לכם בחקירה מקצועית תוך שימוש באביזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

מספר עמודים: 5
 1  2 3 4    הבא   
     
 

 

 
  עוז סער חוקר פרטי   |   חוקרים פרטיים מנוסים   |   בלש פרטי מיומן  |   משרד חקירות מקצועי   |   משרדי חקירות אמינים   |   חקירות פרטיות מוצלחות
  עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434  |   מייל : ozsaar@gmail.com 
 
  בגידות משרדי חקירות חוקר פרטי בפתח תקוה חוקר פרטי במרכז חוקרים פרטים חוקרים פרטיים במרכז מודיעין עיסקי משרד חקירות פרטיות חוקרים פרטיים בישראל מעקב חוקר פרטי בגידות חוקר פרטי בתל אביב משרד חקירות פרטי חוקרים גילוי שיחות חסויות חוקר פרטי בגידה זיהוי שיחה חסויה חברת חקירות זיהוי מספרים חסויים גילוי מספר חסוי ריגול עסקי ריגול תעשייתי איתור מספר חסוי חקירות