עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434  |   מייל : ozsaar@gmail.com   
   
     
     
 
 

עוגיית הקקאו


חוקר פרטי - הודעה מסתורית


כל חוקר פרטי העוסק בתחומי חקירות אישות נתקל כל יום בשיטות מקוריות להסתרת קשרים אסורים.
באותו בוקר, הגיעה אלי,בחורה בשם מאיה כשהיא נסערת כולה. מאיה סיפרה שמצאה הודעת sms תמוהה שבעלה תומר שלח למספר אחר בזו הלשון: "איפה את עוגיית קקאו שלי?"
המוזר הוא שההודעה נשלחה למספר טלפון, הרשום תחת השם המעורר חשד "יוסי מילואים" (לא זכורות לי הרבה התכתבויות כאלו עם חברים לשירות הצבאי...)
תומר, שעובד כסוכן מכירות, הפך לאחרונה לעצבני וחסר סבלנות כלפיה, דבר שגרם לה להתחיל לחשוד ולבדוק אחריו לעתים קרובות. לדבריה לאחר לבטים רבים החליטה להיעזר בשרותיו של חוקר פרטי, על מנת לברר מה פשר התנהגותו המשונה.

מעקבים ומציאות

תומר סיפר למאיה כי הוא אמור להיפגש עם לקוח פוטנציאלי ולנו הייתה תחושה שאותו לקוח, אינו דווקא ממין זכר.
יצאתי למעקב עם דורון, חוקר פרטי ותיק ממשרדי. התמקמנו בשעת ערב מוקדמת ליד ביתו בהרצליה.
חצי שעה של המתנה ותומר יוצא מהבית, נכנס לרכב הטויוטה שלו ונוסע מהמקום.
נסענו אחרי תומר למרכז רמת השרון, הוא המתין בכניסה לחניון של בניין משותף ולאחר מספר דקות יצאה "עוגיית הקקאו" המדוברת, או "יוסי מילואים" (תלוי את מי שואלים) - יפהפייה שחומה, שלבשה שמלה דקיקה וקצרה, אשר חשפה רגלים ארוכות, נכנסה לרכבו והשניים עזבו בנסיעה מהירה לכיוון היציאה מרמת השרון.
בצומת גלילות פנו ימינה ונכנסו לחניון של ה"סינמה סיטי".
בדר"כ מדובר בחניון עמוס רכבים, אולם באותו ערב חורפי, החושך ירד בשעה מוקדמת, ורק שורות בודדות של רכבים חנו בחזית. תומר היה יכול לזכות סוף סוף בפרטיות שלו (פרטיות עם חוקר פרטי – לא ממש הולך...)

התכנון...

הרכב של תומר חלף על פני הרכבים ונסע ישירות לאזור החשוך והמרוחק של החניון. אנחנו החלטנו לתת להם מספר דקות עד שתתחמם האווירה בתוך הרכב.
דורון, אותו חוקר פרטי, שעבד איתי, החל להעלות רעיונות, איך להצליח לצלם תמונות ברורות של השניים בתוך הרכב. למרות שהמצלמות שלנו מצוידות באמצעי לראיית לילה, החלטתי שהתמונות שמתקבלות הן באיכות לא מספקת.
סיכמתי עם דורון ששנינו נתקרב עם הרכבים שלנו בפנסים כבויים, וביחד נדליק את האור לכיוונם תוך כדי צילום.
אני הערכתי באותו זמן שפעולה כזו תאפשר לנו לצלם אותם בבירור למשך כ-10 שניות עד שהם יבינו וייעלמו מהמקום.
דורון ואני התקדמנו בזוויות שונות עם אורות כבויים, משתדלים לעשות זאת באיטיות ובשקט ככל הניתן. תוך כדי תיאום בטלפון ובספירה עד שלוש, הדלקנו את האורות!

ולכידה!

הספקנו לצלם את תומר ואת עוגיית הקקאו שלו מעליו, שניהם הביטו בבהלה לכיוון המצלמה ותוך שניות הותנע הרכב והחל בנסיעה.
אנחנו היינו מרוצים מהצילום, אולם, להפתעתנו, רכב הטויוטה לא עזב את מגרש החניה כמצופה, אלא נעמד בפינה חשוכה אחרת. לאחר מספר דקות התרשמנו שהשניים כלל לא הבינו כי הם נמצאים תחת מעקב המבוצע על ידי חוקרים, וככל הנראה חשבו שמדובר ברכבים תמימים שמחפשים חניה.

החלטנו לחזור על התרגיל פעם נוספת, הדלקנו שוב את האורות לכיוונם, הפעם הם צולמו במצב מביך אחר ושוב עברו לפינה אחרת במגרש החניה.
בפעם השלישית כשחזרנו על התרגיל הם החליטו לעזוב את מתחם הסינמה סיטי. לדעתי הם עדיין לא הבינו מה בדיוק אירע שם. פשוט נמאס להם לעבור ממקום למקום.

אני הבנתי שככה זה, כשהמוח נודד דרומה, גם חוקרים פרטיים נודניקים שכמותנו, לא יצליחו לשנות לזוג בוגדים את התוכניות.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי, חלק מהפרטים שונו על מנת למנוע זיהוי.
עוז סער- חוקר פרטי.

 
     
 

 

 
  עוז סער חוקר פרטי   |   חוקרים פרטיים מנוסים   |   בלש פרטי מיומן  |   משרד חקירות מקצועי   |   משרדי חקירות אמינים   |   חקירות פרטיות מוצלחות
  עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434  |   מייל : ozsaar@gmail.com 
 
  בגידות משרדי חקירות חוקר פרטי בפתח תקוה חוקר פרטי במרכז חוקרים פרטים חוקרים פרטיים במרכז מודיעין עיסקי משרד חקירות פרטיות חוקרים פרטיים בישראל מעקב חוקר פרטי בגידות חוקר פרטי בתל אביב משרד חקירות פרטי חוקרים גילוי שיחות חסויות חוקר פרטי בגידה זיהוי שיחה חסויה חברת חקירות זיהוי מספרים חסויים גילוי מספר חסוי ריגול עסקי ריגול תעשייתי איתור מספר חסוי חקירות